Mechanik dźwigi podnośniki

Kraj: Holandia Województwo: Zelandia Miasto: Goes ID ogłoszenia: 699 736 131

Kraj:
Holandia

Opis oferty

Zakres obowiązków: naprawy mechaniczne ciężkiego sprzętu budowlanego. Praca w firmie leasingowej, zajmującej się wynajmem sprzętu budowlanego w tym dźwigi teleskopowe, podnośniki nożycowe i wózki widłowe. Wymagania: - doświadczenie w pracy mechanika dźwigów, podnośników i wózków widłowych min. 2 lata, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, - prawo jazdy kat. B, Oferujemy: - zakwaterowanie, dojazdy do pracy, - pracę od ZARAZ, kontrakt długoterminowy lub stały Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres w temacie wiadomości: mechanik dźwigów HM Serwis, nr licencji 6680 Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin tel./fax 91 484 0754,

Data dodania: 27 paź | 12:23

Podobne zdjęcia

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Mechanik dźwigi podnośniki w pracy za granicą . Sprawdź co jeszcze możesz w: Mechanik.

Brak zdjęcia

Mechanik samochodowy zagranica

2017-02-19 | Heidenheim an der Brenz, Zagranica

Mechanik samochodow ciezarowych

2017-02-16 | Oslo, Zagranica

Mechanik maszyn cat

2016-10-27 | Goes, Zagranica

Elektryk z uprawnieniami na podnośniki koszowe

2017-01-20 | Kraków, Małopolskie

Mechanik małych maszyn ogrodniczych

2017-01-27 | Kraków, Małopolskie

Mechanik samochodów ciężarowych

2017-03-03 | Francja, Cały kraj

2017-02-13 | Kraków, Małopolskie

Pielęgniarka praca blisko granicy

2017-02-15 | Heidenheim an der Brenz, Zagranica

Praca przy produkcji salatek chichester selsey bognor regis

2017-02-21 | Selsey, Zagranica